Hakkımızda

Orfa The Standard Vegan'ın Amacı Nedir?

Orfa The Standard Vegan olarak temel amacımız, Veganlar'a talep ettikleri yiyecekleri sağlamak ve hayatlarında yer edinmektir. Ayrıca insanların vegan beslenmeye yönelik önyargılarını kırmak, "peynirsiz ya da hamburgersiz yapamam" ifadesini ortadan kaldırmaktır. Vegan bir yaşam süren herkesin taleplerini karşılamak için kendi uzmanlığımız olan gıda endüstrisi üzerinde sürekli çalışıyoruz.

Orfa The Standard Vegan Kimdir?

Orfa The Standard Vegan, Amerika Birleşik Devletleri'nde Orfam Inc. lisanslı bir markadır. Orfam Inc, Vegan ürünleri üreten, Know-How bilgileri ile hem Türkiye hem de Amerika Birleşik Devletleri'ndeki birçok firmaya hizmet vermektedir. Orfa The Standard Vegan 2019 yılında Orfam A.Ş. lisansı ile V-Label aldıktan sonra V-Label Sertifikası alan Üretim Alanımız, Makine ve Hammaddeleri ile üretime başladı. İçeriği tamamen bitki bazlı olan Orfa The Standard Vegan, hayvansal ürün girmeyen yerlerde üretilir ve incelemeye tabi tutulur.Tüm ürünlerimiz  V-Label'a sahiptir. Ürünlerimiz ve şirketimiz Vegan Etiket Koşullarına tabidir.

Orfa The Standard Vegan Sadece Veganlara mı Hizmet Ediyor?

Günümüzde çeşitli kaygılarla bitki temelli diyet uygulayanlar, özel diyete ihtiyaç duyan, sağlık içeriği nedeniyle düşük proteinli gıdaları tercih edenler gibi birçok kişiye Orfa The Standard Vegan kullanmaktadır.