Standartlarınızı Orfa The Standard Vegan ile Değiştirin

Dünya değişiyor… Ve insanların beslenme alışkanlıkları da.

Daha sağlıklı bir yaşamı da hedefleyen Vegan felsefesini desteklemek amacı ile kurulan Orfa The Standard Vegan, bizlere hayvansal ürünlerden uzak daha iyi bir beslenme deneyimi sunuyor. Bitkilerden elde edilenler sayesinde hayvanları kullanmadan geleceğin protein algısını değiştiriyor. Orfa The Standard Vegan Yönetim Kurulu Başkanı Murat Gayberi açıklıyor: “Çünkü et aslında dört temel yapı taşından oluşan bir bütündür: Protein, yağ, iz mineraller ve su... Orfa The Standard Vegan sağlıklı beslenme için ihtiyaç duyulan bu dört yapı taşını gıda sektöründeki yıllara dayanan tecrübemiz ile sizin için bir araya getiriyor.“

Gelecekte kaynakların sınırlandırılmaması için, bitkilerden elde edilen bir yapı olan Orfa The Standard Vegan ürünleri daha sağlıklı bir yaşam sürülmesini ve aynı zamanda, dünyada ki, iklim değişikliği, hayvanların refahı, insan sağlığı ve doğal kaynakların tükeniyor olması gibi sorunlara çözüm alternatifleri sunmak amacıyla bizlerin sofrasında yer buluyor.

Orfa The Standard Vegan’ın bizlere sunduğu ürünler arasında:

  •           Vegan Sosis
  •           Vegan Burger
  •           Vegan Köfte
  •           Vegan Cheddar
  •           Vegan Beyaz peynir

 

Bitkisel bazlı olan bu ürünler, et ürünlerinin yanı sıra daha az su kaybına, daha az gaz emisyonuna ve daha az çevre kirliliğine uğratıyor. Herhangi bir hayvana zarar verilmeden üretilen Orfa The Standard Vegan ürünlerini tereddüt etmeden tercih edebilirsiniz.